To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Opoczno.

Specjalista ds. produkcji roślinnej

Opoczno, opoczyński, Łódzkie Dodane o 13:04, 9 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489389928

Agrolok zatrudni
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:
- doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
- szkolenie handlowców i klientów

Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe
- praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
- prawo jazdy kat. B
zapewniamy:

- możliwość stałego dokształcania
- praca w młodym, kreatywnym zespole
- realny wpływ na działania promocyjne dotyczące produkcji roślinnej

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
rosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.,”

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wyświetleń:864
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Z-ce kierownika zakładu