Obserwuj

Specjalista. ds. organizacji i normowania czasu pracy

Koszalin, Zachodniopomorskie Dodane o 14:15, 21 maja 2019, ID ogłoszenia: 525311319

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych.

           Zatrudnimy osobę na stanowisko:

SPEC. ds. ORGANIZACJI I NORMOWANIA CZASU PRACY

Miejsce pracy: Koszalin

Twoje zadania:

- przeprowadzanie pomiarów czasów i analiza procesów na stanowiskach pracy

- ustalanie i weryfikowanie norm czasów z uwzględnieniem warunków produkcyjnych i technologicznych

- usprawnianie procesów pracy i organizacji stanowisk roboczych

- przeprowadzanie analiz z zakresu stosowania norm pracy

- kalkulacja kosztów wytwarzania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe inżynierskie

- wiedza i doświadczenie z zakresu planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych

- znajomość technik chronometrażu i metody MTM

- zdolność analitycznego myślenia

- znajomość pakietu MS Office (Ms Excel – znajomość zaawansowana)

- dobra znajomość jeż. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego

- mile widziana znajomość Lean Management

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pomoc przy relokacji

- podnoszenie kwalifikacji zawodowych

- świadczenia z funduszu socjalnego

- prywatna opiekę medyczną

- przyjazną atmosferę

Informujemy, że Administratorem danych jest BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie, ul. Chocimska 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie przy ul. Chocimskiej 13 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata

Brak zdjęcia

INŻYNIER SPRZEDAŻY systemów spawanych

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
15:08

Koszalin, Zachodniopomorskie

Pokaż na mapie