Obserwuj

Specjalista ds. obsługi klienta | Kontakt z Klientem indywidualnym

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 07:57, 1 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 377534465

Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Poszukujemy doradcy ds. obsługi klienta

Zadania:
- kontakt z obecnym indywidualnym Klientem
- doradztwo w zakresie nowych produktów/usług kredytowych
- sporządzanie dokumentacji
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Twój kapitał:
- interesujesz się zagadnieniami z obszaru finansów,
- studiujesz kierunek związany z finansami/bankowością - będzie Twoim dodatkowym atutem,
- jesteś dyspozycyjny w wymiarze min. 30 h tygodniowo,
- podchodzisz z entuzjazmem w realizację powierzonych zadań,
- komunikacja to Twoje drugie imię :)

Oferujemy:
- atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów Twojej pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy w obszarze finansów i bankowości
- szkolenia produktowe, sprzedażowe udokumentowane Certyfikatem
- współpracę w ramach elastycznego grafiku
- pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole

CV wyślij przez portal OLX, a oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach oferty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj inny załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji

Brak zdjęcia

NIE SPRZEDAŻ_obsługa stałych klientów

Obsługa klienta / call center

5 gru

13 zł/godz.

UBEZPIECZENIA - praca dla giganta

5 gru

INFOLINIA_praca od 12 grudnia

5 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Rzeszów, Podkarpackie

Pokaż na mapie