To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Warszawa.

Specjalista ds. obsługi klienta

Warszawa, Mazowieckie, Bielany Dodane o 15:21, 5 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 446119507

Firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, utrzymaniem ulic i placów, działająca od 1993 roku, zatrudniająca około 250 pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko:
ZADANIA:
Bieżąca obsługa Klienta (bezpośrednia telefoniczna, mailowa),
Przyjmowanie zleceń telefonicznych do realizacji,
Wystawianie faktur VAT,
Sporządzanie ofert i zawieranie umów,
Telefoniczna sprzedaż usług.

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe (może być w trakcie nauki),
Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność,
Miłe usposobienie,
Brak nałogów,
Bardzo dobra znajomość Excela,
Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

SAMODZIELNOŚĆ.

OFERUJEMY:
Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
Dobre warunki pracy,
Umowę o pracę,
Wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aplikację proszę kierować na maila:rekrutacja(at)bys.com.pl

Wyświetleń:2644

Ogłoszenia użytkownika Piotr Ostrowski