Obserwuj

Specjalista ds. likwidacji szkód / Doradca serwisowy

Dobra, policki, Zachodniopomorskie Dodane o 09:17, 12 marca 2019, ID ogłoszenia: 517367822

Serwis Blacharsko-lakierniczy zatrudni pracownika działu likwidacji szkód.

Obowiązki:

Wykonywanie kalkulacji w systemie Audatex,

Kompletowanie dokumentacji szkodowej,

Wykonywanie oględzin,

Nadzór nad procesem likwidacji szkód,

Bezpośrednia obsługa klienta.

Wymagania:

Komunikatywność i odpowiedzialność,

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, bądź kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Dobra, policki, Zachodniopomorskie

Pokaż na mapie