To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Katowice.

Specjalista ds legalizacji zatrudnienia

Katowice, Śląskie, Załęże Dodane o 23:17, 2 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490878293
Obecnie dla firmy z branży APT zajmującej się leasingiem pracowniczym poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds legalizacji.

Miejsce pracy: Katowice

Specjalisty ds. legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Obowiązki:
* Kontakty z urzędami:Ogłaszanie oferty pracy do Powiatowego Urzędu Pracy
* Bieżący kontakt w Urzędem do momentu uzyskania opinii Starosty
* Zbieranie potrzebnej dokumentacji do wypełnienia wniosku o zezwolenie na pracę dla cudzoziemców
* Składanie wniosków do Urzędu Wojewódzkiego oraz bieżący kontakt z Urzędem do momentu otrzymania decyzji
* Dokonywanie opłat za zezwolenia na pracę
* Wypełnianie wniosków o zezwolenia o pracę
* Dystrybucja otrzymanych zezwoleń na pracę

Wymagania:
* Doświadczenie w pracy biurowej
* Chęć pracy z dużą ilością dokumentacji
* Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego – warunek konieczny, j. angielski komunikatywnie
* Praktyczna umiejętność obsługi komputera: Excel i Outlook
* Doświadczenie zawodowe zdobyte w Agencji Pracy – mile widziane
* Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców – mile widziane
* Rzetelność, sumienność, terminowość
* Prawo jazdy kat B – mile widziane

Oferujemy:
* Współpracę w ramach umowy o pracę
* Stabilne warunki zatrudnienia
* Pracę w firmie z przyjazną i nieformalną atmosferą pracy
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Wynagrodzenie dwuczłonowe – podstawa + premia
* Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV z załączeniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Rekrutacja pracowników Anna Cichocka w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rekrutacja pracowników Anna Cichocka również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Wyświetleń:490
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna

od 4 210 zł/mies.do 5 640 zł/mies.

Fryzjer/ Fryzjerka - UoP