Obserwuj

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lębork, lęborski, Pomorskie Dodane o 13:28, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490385152

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Bożepole Wielkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników, przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych dla zatrudnionych osób, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, za zgłoszenia i wyrejestrowania pracowników i zleceniobiorców w ZUS, sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie zestawień do GUS i PFRON.

Wymagania:

Minimum 2 – 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników,
Wykształcenie min. średnie,
Dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki- mile widziany,
Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
Znajomość pakietu MS Office i programów Kadry i Płace,
Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, umiejętność analitycznego myślenia, energia do działania, pozytywne usposobienie.

W zamian oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji,
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
Możliwość rozwoju kompetencji oraz stawiania czoła nowym wyzwaniom,
Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka w pracy,
Przyjazną atmosferę wśród pracowników- życzliwość oraz wsparcie wśród przełożonych,
Kulturę i Wartości.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SDK/10/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Ogłoszenia użytkownika actio-hr

Operator Maszyn CNC

Produkcja

5 lis

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej
Pośrednictwo Pracy