To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Łódź.

Specjalista ds. kadr i płac

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 12:05, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499234980

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej Work Temp Service z wpisem do rejestru 4486. Do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: specjalista ds. kadr i płac.

Oferujemy:

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
  • Przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR;

Zadania:

  • Przygotowywanie i weryfikacja list płac;
  • Administracja dokumentacją personalną;
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowym,ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich, itp.;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON i korekt ZUS;
  • Kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób;
  • Umiejętności analityczne, samodzielność, i systematyczność;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Płatnik ;
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo- płacowego;

W tytule zgłoszenia prosimy o wpisanie Specjalista ds. kadr i płac.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Wyświetleń:281