Obserwuj

Specjalista ds. kadr i płac

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna Dodane o 14:41, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 486543090

Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy innowacyjnej i dynamicznej osoby do swojej Centrali na stanowisko specjalista ds. kadr i płac.

 Opis stanowiska:

·      Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

·      Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych do ZUS i US

·      Sporządzanie list płac dla pracowników etatowych oraz zleceniobiorców

·      Prowadzenie akt osobowych

·      Prowadzenie ewidencji czasu pracy (ewidencja urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych i innych) prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby GUS i PFRON

·      Wsparcie działu w bieżących pracach

·      Sporządzanie zestawień i raportów z zakresu administracji pracy

 Oczekiwania:

·      Trzyletnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia spraw kadrowych i naliczanie list płac w pełnym zakresie

·      Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac w jednostkach ochrony zdrowia będzie dodatkowym atutem

·      Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych

·      Znajomość programów kadrowo płacowych

·      Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

·      Umiejętność pracy w systemie zadaniowym

Oferujemy:

·      atrakcyjne wynagrodzenie

·      stabilne warunki zatrudnienia

·      pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

·      profesjonalne szkolenia

·      wsparcie zespołu

·      możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grupa EMC Szpitale

Koordynator sprzedaży B2B

Przedstawiciel handlowy

6 gru

Fizjoterapeuta - Kowary

Zdrowie i opieka

12 gru

Lekarz POZ - Wrocław

12 gru

Lekarz Pediatra - Świebodzice

21 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

EMC Instytut Medyczny SA to wiodąca spółka w branży medycznej.
Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Kapitałem grupy EMC Szpitale są ludzie, którzy codzienną pracą budują potencjał i siłę firmy. Jako solidny pracodawca dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze oraz bezpieczne warunki pracy. Troska i profesjonalizm działania pracowników są kluczowymi elementami filozofii EMC, a praca w zespołach, wyznających wspólne wartości, gwarantuje naszym pacjentom otrzymywanie opieki i obsługi wysokiej jakości.

Naszych pracowników motywujemy poprzez zapewnienie nowoczesnych narzędzi pracy, specjalistyczne szkolenia, efektywną komunikacje oraz poprzez stworzenie przestrzeni dla nowych pomysłów i odważnych decyzji.
... czytaj więcej