Odlewnia „CEMA-MYSTAL” Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i płac

Opis stanowiska:

·        Kompleksowa obsługa Kadrowo-płacowa pracowników firmy,

·        Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,

·        Rozliczanie czasu pracy pracowników,

·        Naliczanie wynagrodzeń,

·        Sporządzanie dokumentów do ZUS, US,

·        Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących zatrudnienia,

·        Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę,

Wymagania:

·        Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF,

·        Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność,

·        Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,

·        Skrupulatność, dokładność, rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

·        Zatrudnienie na umowę o pracę,

·        Szkolenie wprowadzające na stanowisku,

·        Współpracę w miłym i pomocnym zespole,

·        Pakiet socjalny ZFŚS,

·        Szkolenie i kursy doskonalące kompetencje,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem –

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, (t.j. Dz. U z 2016 r. poz.922)

  • Dodane o 17:52, 14 września 2020
  • Wyświetleń:518
  • ID ogłoszenia: 628453653

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Myszków, myszkowski, Śląskie

Ogłoszenia użytkownika Odlewnia CEMA-MYSTAL Sp. z o.o.