Specjalista ds. kadr i płac

2 600 zł/mies.

SPECJALISTA DS.KARD I PŁAC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie pełnej dokumentacja kadrowo-płacowej pracownika

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników

- wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników

- naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych

- przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników: umowy, świadectwa pracy, porozumienia, zaświadczenia i inne dokumenty pracownicze

- monitorowanie terminów związanych z upływem ważności zawartych umów, badań lekarskich, szkoleń BHP

- prowadzenie ewidencji czasu pracy (ewidencja urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych i innych)

- weryfikacja i kontrola czasu pracy pracowników

- realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON

- sporządzanie deklaracji ZUS

- sporządzenie zaświadczeń RP-7

- sporządzanie i oblizanie zajęć komorniczych i skarbowych pracowników oraz prowadzenie w liście płac, a także bieżąca współpraca z Komornikami

- współpraca z działem księgowości

WYMAGANIA:

-doświadczenie zawodowe

-samodzielność

-komunikatywność

-dyspozycyjność

-umiejętność pracy pod presją czasu

-znajomość programu PŁATNIK

-mile widziana znajomość programów Comarch Optima ,Kadry i Płace

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

System wynagradzania:

Czasowy ze stawką miesięczną

  • Dodane o 09:28, 15 października 2020
  • Wyświetleń:544
  • ID ogłoszenia: 634692788

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Oświęcim, oświęcimski, Małopolskie