To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Administracja biurowa w Pruszków.

Specjalista ds fakturowania oraz rozliczeń z językiem włoskim/ang.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds fakturowania oraz rozliczeń z językiem włoskim lub angielskim!

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie oraz weryfikacja faktur
  • Ścisła współpraca z działem księgowości oraz pozostałymi działami firmy
  • Wsparcie w bieżących działaniach zarządu firmy
  • Rozliczanie płatności gotówkowych oraz bezgotówkowych
  • Kontakt z Klientami w zakresie rozliczeń i reklamacji.

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomośći języka włoskiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku bedzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
  • Dobrej znajomości pakietu Ms Office, szczególnie Excel

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenie wdrażające do stanowiska pracy oraz szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz wyznaczone cele
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pakiet sportowy, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do wypoczynku

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:52, 3 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:577
  • ID ogłoszenia: 616517754

Ogłoszenia użytkownika GiGroup