To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja w Wrocław.

Specjalista ds. administracji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Komunikacja z klientami w języku niemieckim (telefon, mail)
• Praca w programie WMS
• Sporządzanie, kontrola, archiwizacja dokumentacji

Oczekiwania
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferta
• Nastawienie na długotrwałą współpracę
Umowa o pracę tymczasową
• Szybki proces rekrutacji
• Możliwość rozwoju, samodzielność działania
Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, różnorodne zniżki do naszych partnerów)

Numer ref.: SAD/018/WRU
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 13:22, 6 października 2020
  • Wyświetleń:540
  • ID ogłoszenia: 628615287

Ogłoszenia użytkownika Manpower