Obserwuj

Specjalista do spraw sprzedaży Allegro/OLX/Sprzedaż stacjonarna

Żary, żarski, Lubuskie Dodane o 11:16, 9 października 2018, ID ogłoszenia: 451799687

Zatrudnimy studenta do pomocy obsługi sprzedaży Internetowej oraz Stacjonarnej i podstawowego serwisu komputerowego.

Szukamy osoby interesującej się tematyką komputerową, zaangażowanej i chcącej poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie.Osobą szukającym pracy tymczasowej z góry dziękujemy.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie. Po 6 miesiącach pracy w tym trybie, możliwość przejścia na umowę o pracę.

Wymagania i umiejętności w zakresie podstawowym:
- znajomość obsługi serwisu allegro [wystawianie aukcji, tworzenie opisów]
- obsługa komputera, serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych
- znajomość budowy komputerów-laptopów
- umiejętność instalacji oprogramowania komputerowego
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dbanie o porządek

Zadania:
- przygotowanie towaru do sprzedaży, ekspozycja w sklepie stacjonarnym oraz wystawienie towaru na aukcję internetową

- fotografowanie produktów na aukcje internetowe
- rozbiórka sprzętu komputerowego na części oraz segregacja podzespołów
- konserwacja i diagnostyka sprzętu komputerowego
- obsługa klienta
- pakowanie i wysyłanie towaru

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
- system premiowania
- pracę w miłej atmosferze

Miejsce pracy: sklep z laptopami, częściami i akcesoriami: taniolaptopy.com, Żary ul. Podwale 8

Podania proszę wysyłać poprzez wiadomość olx z CV w załączniku lub składać osobiście w siedzibie firmy.

taniolaptopy.com

ul. Podwale 8

68-200 Żary

tel. 728 - pokaż numer telefonu -

1. •Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji pamiętaj o wklejeniu poniższej klauzuli w treść wiadomości, w przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie rozpatrzyć Twej aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Laptop Elements, ul. Podwale 8, 68-200 Żary moich danych osobowych zawartych w przesłanych przez mnie CV lub liście motywacyjnym do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję."

KLAUZULA INFORMACYJNA

dla kandydatów do pracy w związku z procesem rekrutacji

INFORMACJE PODSTAWOWE

Administrator danych:

LaptopElements Kamil Zakrzewski. z siedzibą w Żarach przy ul. Podwale 8

Cele przetwarzania:

Ocena kwalifikacji, zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia

Podstawy prawne przetwarzania:

• Twoja zgoda

• przepis prawa

• uzasadniony interes

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

• prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych

• prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania

• inne prawa określone w informacji szczegółowej

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się Administratorem Danych, LaptopElements. ul. Podwale 8 , 68-200 Żary

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika taniolaptopy.com

DELL Studio 1735 17", 320GB 4GB RAM 2-rdzenie

699 zł

Gamingowy MSI GL62 6QD 16gb Ddr4 i5 SSD+HDD GTX 950M Jak Nowy !

2 590 zł

Lenovo G580 SSD 120 GB 2x2,40 Ghz 4GB Ram

750 zł

Biznesowy Dell Vostro 3350 13,3" LED, Intel i3, HDMI, USB 3.0

699 zł

Laptop SAMSUNG 17,3" Windows 7 4GB 750GB

829 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 200 - 2 600 zł/mies.

Żary, żarski, Lubuskie

Pokaż na mapie