Obserwuj

Specjalista d/s Kadr i Płac - praca biurowa w Żyrardowie

Żyrardów, żyrardowski, Mazowieckie Dodane o 00:57, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 514885145

TACHOLANDIA – lider w centralnej Polsce w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców. Zespół pracowników dba o profesjonalne wykonywanie usług dla naszych Klientów, a liczne otrzymane rekomendacje, dziesiątki tysięcy rozliczanych kierowców, skuteczne odwołania od decyzji Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy oraz profesjonalne doradztwo świadczą o silnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu należą Eksperci, którzy od ponad 15 lat doradzają dla branży logistycznej.

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi procedurami
  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.)
  • dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)
  • obsługa płacowa pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
  • archiwizowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • aktualizowanie regulaminów
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON)
  • sporządzanie niezbędnych raportów i analiz płacowych
  • monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • przygotowywanie projektów zmian w dokumentach wewnętrznych

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 50 pracowników
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobrą znajomość programu Płatnik
  • bardzo dobrą znajomość programu Enova lub Symfonia
  • umiejętność wykorzystania możliwości pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • umiejętność efektywnej i samodzielnej organizacji czasu pracy
  • dokładność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat od poniedziałki do piątku, wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników)

• Praca na miejscu w Żyrardowie

• Stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę w sympatycznym, zgranym, młodym i wyspecjalizowanym zespole

• Przyjazną atmosferę pracy

Na aplikacji prosimy i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 126A/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Waldemar

Brak zdjęcia

Spedytor - Żyrardów - praca biurowa

Administracja biurowa

16 mar

Żyrardów, żyrardowski, Mazowieckie

Pokaż na mapie