Firma KC STAL Natalia Marszałek, jest firmą produkcyjno-montażową.

Zajmujemy się produkcją hal przemysłowych, hal namiotowych, regałów wysokiego składowania, części do maszyn, spawalnictwo MIG MAG TIG.

Montujemy na skalę światową.

Poszukujemy osób na stanowisko Spawacz TIG

Obowiązki:

·        Wykonywanie prac ślusarskich, związanych również z procesem przygotowania do sczepiania,

·        Łączenie rur stalowych metodą TIG (141),

·        Praca na podstawie rysunku technicznego,

·        Utrzymywanie jakości produktu na wysokim poziomie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

·        Umiejętność łączenia rur stalowych metodą TIG (141) z uprawnieniami,

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·        Dokładność i skrupulatność,

Co oferujemy w zamian:

·        pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

·        regularne wynagradzanie

·        możliwość rozwoju,

 Zainteresowany? Wyślij swoje CV!

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

  • Dodane o 09:26, 15 października 2020
  • Wyświetleń:326
  • ID ogłoszenia: 634691579

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Krotoszyn, krotoszyński, Wielkopolskie

Ogłoszenia użytkownika Patryk