To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Spawacz TIG 2960 do 3700 euro brutto

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 12:27, 20 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524751891

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem

Opis stanowiska:

  • Spawanie niewielkich elementów/konstrukcji z aluminium i stali nierdzewnej o grubości 2-4mm
  • Praca w dużej firmie zatrudniającej wielu spawaczy
  • Praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty
  • Praca na jedną zmianę 6.00-15.15, możliwe nadgodziny

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza TIG
  • Umiejętności rzemieślnicze
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego i angielskiego mile widziana
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

·        Stałe wynagrodzenie na poziomie 2960 do 3700 EUR brutto/mc

·        Umowa o pracę

·        Podatki i ubezpieczenie społeczne regulowane są Niemczech

·        Stabilne, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Organizację pobytu na terenie Niemiec (w tym organizacja zakwaterowania)

·        Wynagrodzenie płatne w EUR

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV.