Obserwuj

Spawacz MIG / MAG / TIG

Siemianowice Śląskie, Śląskie Dodane o 15:59, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504884826

Do naszego zakładu produkcyjnego Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisku:

Główne wymagania

·       Doświadczenie w sprawaniu metodą MIG / MAG / TIG (co najmniej 2 lata)

·       Doświadczenie w spawaniu elektrodą oraz spawanie gazowe (wraz z cięciem)

·       Znajomość rysunku technicznego

·       Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych

·       Doświadczenie w pracy w obróbce ręcznej

·       Doświadczenie w pracy na maszynach ślusarskich (wiertarki, szlifierki, piły)

·       Mile widziana znajomość procesów hartowniczych stali (podstawy)

·       Mile widziana znajomość gatunków stali (podstawy)

Główne obowiązki:

·       Przygotowanie powierzchni do spawania

·       Spawanie elementów stalowych różnymi metodami – MIG/MAG oraz TIG

·       Praca z rysunkiem technicznym

·       Kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych

·       Podstawowe pracy ślusarskie

·       Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również powierzonych narzędzi i maszyn

·       Ścisła współpraca z zespołem Obróbki, Narzędziowni oraz kadrą kierowniczą

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

·       Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa

·       Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej

·       Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)

·       Dofinsowanie do kart Multisport Benefit

·       Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

·       Szerokie pole rozwoju zawodowego

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl oraz wyjątkowość naszych produktów! Dołącz do Adient !

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz- Aplikuj!

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adient Seating Poland

Stażysta w dziale HR

Produkcja

8 sty

Ślusarz Narzędziowy

Produkcja

8 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

KIM JESTEŚMY?

Czy wiesz, że fotel na którym siedzisz w swoim samochodzie najprawdopodobnie został wyprodukowany przez Adient ?

ADIENT
Adient jest największym globalnym dostawcą siedzeń samochodowych, zaopatrującym wszystkich głównych producentów samochodów w różnicowaniu ich pojazdów dzięki doskonałej jakości, technologii i wydajności. W naszej organizacji stawiamy na kulturę wysokiej jakości, która inspiruje naszych pracowników i pozwala nam ulepszać doświadczenie „świata w ruchu”.
Adient corocznie dostarcza komponenty i siedzenia do ponad 25 milionów samochodów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych fabryk. Współpracujemy ze wszystkimi ważnymi producentami samochodów wszystkich klas. Jesteśmy obecni globalnie w 33 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 86.000 pracowników.

ADIENT SIEMIANOWICE
W Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.
Zakład w Siemianowicach Śląskich powstał w 2006 roku, zaś 2018 uruchomiliśmy produkcję w drugiej hali produkcyjnej. Obecnie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, zaś docelowo zatrudnienie osiągnie liczbę prawie 2800 pracowników.

Nowoczesne konstrukcje stalowe i mechanizmy struktur foteli samochodowych powstają dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w obszarach tłoczenia stali, spawania metodami MAG i laserowego, lakierowania kataforetycznego oraz różnorodnych procesów montażu na stanowiskach ręcznych, półautomatycznych jak i w pełni zautomatyzowanych.
Pracujemy w systemie 3 zmianowym oraz 4 zmianowym na wydziale tłoczni, narzędziowni oraz Utrzymania Ruchu czy lakierni. Pracownikom biurowym proponujemy elastyczny czas pracy.
... czytaj więcej