Obserwuj

Spawacz - MBL Poland - Atrakcyjne warunki zatrudnienia!!!

Piotrków Trybunalski, Łódzkie Dodane o 12:59, 15 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 346909378

Do naszego zakładu w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz-Spawacz

Zakres obowiązków:

• Spawanie komponentów metodą TIG (i/lub) MAG (aktualne uprawniania)
• Obsługa elektronarzędzi
• Praca na podstawie rysunku technicznego
• Dbałość o wysoką jakość pracy

Wymagania:

• Umiejętność spawania metodą TIG (i/lub) MAG
• Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
• Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Umiejętności ślusarskie

Oferujemy:

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do zajmowanego stanowiska
• System premiowy oparty o wyniki pracy
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
• Pakiety sportowe i medyczne dofinansowywane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania wraz z oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pozdrawiamy
Zespół Rekrutacji
MBL Poland.

Ogłoszenia użytkownika Ilona

O firmie

MBL jest firmą założoną w Danii w 1989 roku działającą w zakresie rozwiązań obróbki metali oraz elektromechaniki. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników, zaś łączna powierzchnia naszych zakładów produkcyjnych w Polsce i w Chinach wynosi 40 000 m2. Produkujemy komponenty dla sektora rehabilitacyjnego, głównie do wózków inwalidzkich. Nasze wewnętrzne procesy technologiczne związane są z gięciem , cięciem, spawaniem, toczeniem, frezowaniem i montażem. Główne Działy produkcyjne to : Dział Lasera, Spawalnia, Malarnia Proszkowa, CNC, Obróbka Manualna, Montaż Kół i Wózków. Działy bezpośrednio wspierające produkcję to Dział Utrzymania Ruchu, Magazyn i Wypożyczalnia Narzędzi.
... czytaj więcej