To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Strzelce Wielkie.

Spawacz MAG - praca stała lub współpraca

Strzelce Wielkie, pajęczański, Łódzkie Dodane o 19:51, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495855900
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

SPAWACZ MAG - praca stała lub współpraca

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Kapelańczyk poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Nr ref.: SPAWACZ MAG/2018

Miejsce pracy: STRZELCE WIELMIE

Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na stanowisku:

- Łączenie punktowe elementów metalowych metodą MAG.

- Dbałość o jakość wykonywanych produktów.

Wymagania:

- Umiejętności posługiwania się automatem spawalniczym.

- Zdolności manualne.

- Dobra organizacja pracy.

- Sumienność, dokładność.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Otwartość na zmiany, gotowość do wdrażania zmian.

Oferujemy:

- Dobrą płacę

- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i bardzo rzetelnej firmie.

- Możliwość nauki i rozwoju.

- Przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem.

Oferta skierowana jest do osób z polski lub z zagranicy. Istnieje możliwość podjęcia współpracy z osobami pracującymi we własnym warsztacie.

Wyświetleń:1260

Ogłoszenia użytkownika Robert Mońka