To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Warszawa.

Sp. ds. marketingu do Hotelu w Bieszczadach, praca z zakwaterowaniem

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 11:53, 10 maja 2019, ID ogłoszenia: 524139881

Renomowany Hotel w Bieszczadach poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych
  • tworzenie ofert, negocjacje cenowe, przygotowywanie kalkulacji i umów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizacja wyznaczonych działań i budżetów sprzedażowych
  • opracowywanie i wdrażanie projektów marketingowych wpływających na wizerunek i budowanie świadomości marki
  • przygotowywanie we współpracy z zewnętrznymi agencjami materiałów komunikacyjnych, akcji marketingowych BTL/SocialMedia oraz kampanii dedykowanych

WYMAGAMY:

  • doświadczenia w branży hotelarskiej
  • doświadczenia w komunikacji marketingowej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości narzędzi marketingowych
  • umiejętności redagowania tekstów marketingowych i promocyjnych
  • dużej dyspozycyjności i gotowości do elastycznego czasu pracy

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie
  • stabilne zatrudnienie w ramach zatrudnienia wygodnego dla kandydata
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • niezbędne narzędzia do codziennej pracy

PROSIMY O WYSYŁANIE APLIKACJI POPRZEZ WIADOMOŚĆ OLX

Wyświetleń:619
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika RekruTeam

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika