To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Warszawa.

Sortowanie przesyłek! 17 - 22! Wolne weekendy!

20 zł/godz.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – Lidera w branży Logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sortowacz przesyłek!

Zakres obowiązków:

-> Sortowanie paczek przy taśmie zgodnie z określonymi zasadami

-> Praca ze skanerem

-> Proste prace magazynowe

-> Przewożenie paczek za pomocą wózka paletowego

-> Rozładunki oraz załadunki paczek

Oczekujemy:

-> Dostępności od zaraz w godzinach 17:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku

-> Gotowości do pracy fizycznej

-> Dokładności, odpowiedzialności, uczciwości

-> NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

-> Jedna zmiana i wolne weekendy!

-> Stawka 20 zł/h brutto

-> Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

-> Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej

-> Darmowy posiłek w trakcie pracy!

-> Pracę od zaraz na stałe!

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 16:24, 9 października 2020
  • Wyświetleń:604
  • ID ogłoszenia: 629284966

Ogłoszenia użytkownika Gi Group