To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Trzebinia.

Ślusarz, operator piły

Trzebinia, chrzanowski, Małopolskie Dodane o 12:38, 15 lutego 2019, ID ogłoszenia: 499957735

Firma P.P.H STROBOS, działająca od 8 lat w niszowej branży motoryzacyjnej zatrudni ślusarza/ operatora piły.
Zakres obowiązków:
- prace ślusarskie
- obróbka ścierna materiałów stalowych
- cięcie profili stalowych i aluminiowych

-obsługa szlifierki kątowej, piła ukośna do aluminium i stali

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- chęć do pracy, zaangażowanie i umiejętność szybkiego uczenia się,
- mile widziane doświadczenie przy cięciu lub w ślusarstwie,
- umiejętność czytania prostego rysunku technicznego

Mile widziane: prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
- praca na jedną zmianę- poniedziałek- piątek (8-16)
- przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce pracy: Trzebinia, ul. Armii Krajowej

Wyświetleń:1129
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Justyna

Belka ostrzegawcza, sygnalizacyjna (nowa) OPTIMA 90, 110cm, BPP, 12V

1 249 zł

Stroboskopy Led Reflect 2x6

379 zł

Belka ostrzegawcza, sygnalizacyjna (nowa) Optima 60, CP, 110cm

1 349 zł

Głośnik GP-200

Sprzęt car audio

15 mar

449 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika