Obserwuj

Ślusarz-Monter - Atrakcyjne warunki zatrudnienia !!!

Piotrków Trybunalski, Łódzkie Dodane o 14:19, 11 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 441816399

Do naszego zakładu w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ - MONTER

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich (montaż elementów do wózków inwalidzkich)
• Obsługa elektronarzędzi
• Praca na podstawie rysunku technicznego
• Dbałość o wysoką jakość pracy

Profil kandydata:

• Znajomość rysunku montażowego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
• Sprawność fizyczna i manualna
• Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)

Oferujemy:

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do zajmowanego stanowiska
• System premiowy oparty o wyniki pracy
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
• Pakiety sportowe i medyczne dofinansowywane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania wraz z oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pozdrawiamy
Zespół Rekrutacji
MBL Poland.

Ogłoszenia użytkownika Ilona

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Pokaż na mapie