To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Ślusarz

Opis
<p>Agencja Zatrudnienia ,,L.&amp;P.” Sp. z o. o. nr. certyfikatu 6828 poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów do pracy na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Rybnik

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością nawiązania dłuższej współpracy.

Zakres obowiązków:
• Prace montersko - ślusarskie;
• Szlifowanie;
• Cięcie stali.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
• Umiejętność obsługi narzędzi typu wiertarka, szlifierka
• Mile widziane wykształcenie zawodowe;
• Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie 3000 zł brutto;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia;
• Dla najbardziej efektywnych i sumiennych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV lub dostarczenia osobiście na adres: „L.&amp;P.” Sp. z o.o. ul. Płk. ks. W. Kubsza 27, 44-300 Wodzisław Śląski (siedziba Banku ING, I piętro)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.</p><p>
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez „L.&amp;P.” Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”
Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o zaznaczenie poniżej zgody:</p><p>
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez „L.&amp;P.” Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”
</p>
  • Dodane o 14:48, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 535978252

Ogłoszenia użytkownika Dział rekrutacji