Obserwuj

Sklep ogólnospożywczy w okolicy al. 29 listopada

Kraków, Małopolskie, Prądnik Czerwony Dodane o 12:13, 13 maja 2019, ID ogłoszenia: 520982286

Sklep ogólnospożywczy niedaleko al. 29 listopada zatrudni kasjerkę/ekspedientkę.

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pracę na cały etat

-szkolenia i wdrożenia do pracy ( szczególnie dla osób nieposiadających doświadczenie)

-terminowe płatności wynagrodzenia

-miłą atmosferę pracy

OBOWIĄZKI:

-obsługa kasy fiskalnej

-dokładanie towaru

-obsługa klienta

OCZEKUJEMY:

-posiadania książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

-rzetelności i uczciwości

CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać w formularzu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Kraków, Małopolskie, Prądnik Czerwony

Pokaż na mapie