To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Składanie liczników samochodowych 19.26 zł NA RĘKĘ + 200EUR BONUS

Opis
<p>Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki i energetyki z siedzibą w Bytča (Słowacja) poszukujemy KOBIET i MĘŻCZYZN zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

• montaż liczników samochodowych na linii produkcyjnej

• prace manualne

• kontrola wykonywanych elementów

• przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

• Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności; sprawność manualna

• Sumienność i zdyscyplinowanie

• Gotowość do pracy zmianowej

• Otwartość na nowinki technologiczne

• Chęć nauki w nowo powstającym zespole

Oferujemy:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie 19.26 zł netto (4.5 EURO) na rękę

• zatrudnienie w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym

• niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• bezpłatny transport z/do Jabłonki

PLUS MIESIĘCZNY BONUS W WYSOKOŚCI 200 EURO LUB DARMOWY NOCLEG W Bytča
170-180 godzin miesięcznie

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godz: 8-16

Praca od 03.06.2019</p>
  • Dodane o 16:37, 29 maja 2019
  • Wyświetleń:6
  • ID ogłoszenia: 533660792

Ogłoszenia użytkownika Marian