Obserwuj

Składacz-monter (wysokie zarobki) STARA KAMIENICA

Jelenia Góra, Dolnośląskie, Centrum Dodane o 14:44, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 483501018

Grupa Akcja Job
LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

SKŁADACZ - MONTER

Miejsce pracy: STARA KAMIENICA (pow. jeleniogórski)

Zakres zadań:
- Montaż systemów wentylacyjnych w fabrykach, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej (kanały, rury, kształtki wentylacyjne, nawiewniki, kratki, tłumiki, podpory)
- Dokonywanie pomiarów szczelności kanałów wentylacyjnych

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Doświadczenie na stanowisku montera systemów wentylacyjnych
- Znajomość rysunku technicznego
- Podstawowa wiedza w zakresie obróbki blachy
- Mile widziane doświadczenie w montażu izolacji
- Mile widziana umiejętność spawania metodą MIG/MAG, TIG
- Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Warunki:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Jelenia Góra, Dolnośląskie, Centrum

Pokaż na mapie