To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Łódź.

Serwisant Komputerowy - Naprawy Komputerów, Laptopów -

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:06, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 308076684
2 700 - 4 500 zł/mies.

Serwis Komputerowy w centrum Łodzi zatrudni serwisanta na stałe do pomocy.

Przykładowe Obowiązki:

• Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów
• Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego w serwisie i u klienta
• Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych
•Konfiguracja urządzeń peryferyjnych
• Naprawa usterek sprzętowych
• Konfiguracja sieci

Wymagania:

• Dobra znajomość sprzętu i oprogramowania IT
• Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz aplikacji biurowych MS Office oraz innego popularnego oprogramowania do obsługi biura
• Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
• Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będą:

Znajomość naprawy elektroniki ( lutowanie smd , bga )
lub / i telefonów.

Prosimy o przesyłanie CV przez OLX.

Wyświetleń:19407