Obserwuj

Sekretarka medyczna - Kowary

Kowary, jeleniogórski, Dolnośląskie Dodane o 15:00, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498678951

Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko Sekretarka Medyczna.

Opis stanowiska:

  • współpraca z przełożonym w zakresie organizacji pracy pielęgniarzy i opiekunów medycznych
  • opracowywanie raportów aktywności wykonywanych przez personel medyczny
  • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu
  • przygotowywanie raportów statystycznych na zlecenie przełożonego
  • organizowanie konsultacji i badań specjalistycznych dla pacjentów Szpitala
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • opracowywanie procedur oraz nadzór nad prowadzeniem i archiwizacją dokumentacji SZJ
  • wsparcie współpracowników w zakresie administracyjnym

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość Systemu Zarządzania Jakością w placówkach medycznych
  • dokładność i sumienność
  • empatia, wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Szpital Bukowiec

Koordynator sprzedaży B2B

Przedstawiciel handlowy

6 gru

Fizjoterapeuta - Kowary

Zdrowie i opieka

12 gru

Lekarz POZ - Wrocław

12 gru

Lekarz Pediatra - Świebodzice

21 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

EMC Instytut Medyczny SA to wiodąca spółka w branży medycznej.
Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Kapitałem grupy EMC Szpitale są ludzie, którzy codzienną pracą budują potencjał i siłę firmy. Jako solidny pracodawca dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze oraz bezpieczne warunki pracy. Troska i profesjonalizm działania pracowników są kluczowymi elementami filozofii EMC, a praca w zespołach, wyznających wspólne wartości, gwarantuje naszym pacjentom otrzymywanie opieki i obsługi wysokiej jakości.

Naszych pracowników motywujemy poprzez zapewnienie nowoczesnych narzędzi pracy, specjalistyczne szkolenia, efektywną komunikacje oraz poprzez stworzenie przestrzeni dla nowych pomysłów i odważnych decyzji.
... czytaj więcej