To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Warszawa.

Samodzielna Księgowa

Warszawa, Mazowieckie, Wawer Dodane o 11:15, 27 marca 2018, ID ogłoszenia: 430168699

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób potrafiących współpracować w grupie, które wzmocnią swoją osobą nasz zespół.

Stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Opis stanowiska:
• kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych
• dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
• prowadzenie i uzgadnianie kasy, sporządzanie dokumentów kasowych (KP, KW, RK)
• wystawianie dokumentów księgowych: faktur, not
• naliczanie, księgowanie i rozliczanie delegacji polskich i zagranicznych
• uzgadnianie sald rozrachunków, potwierdzenia sald, windykacja
• księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych
• uzgadnianie rejestrów VAT
• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE, CIT
• obliczanie zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy
• sporządzanie deklaracji GUS
• prowadzenie RMK
• uzgadnianie stanów magazynowych
• aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca, roku

Wymagania:
• możliwość szybkiego podjęcia pracy
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
• bardzo dobra znajomość obsługi systemu Symfonia Premium lub Forte – warunek konieczny
• teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości
• dobra znajomość prawa podatkowego VAT, CIT
• doświadczenie w zakresie podatków unijnych VAT-UE
• znajomość procesów dotyczących gospodarki magazynowej
• bardzo dobra znajomość Excel
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• dofinasowanie do karty sportowej
• opiekę medyczną
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
• możliwość rozwoju zawodowego

Wyświetleń:247
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Wioleta

Brak zdjęcia

Dostawca - mebli i dużego AGD Wrocław