To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kraków.

Rozpocznij nową pracę w najlepszym Call Center w Krakowie!

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 15:18, 30 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522754389
17 - 25 zł/godz.
  • Nuży Cię obecna praca? A może dopiero wkraczasz na rynek pracy?
    Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Przyjdź i przekonaj się jak pracuje się w profesjonalnym Call Center.

    Miejsce pracy: Kraków
    Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

    Zadania:

  • obsługa połączeń wychodzących,
  • oferowanie produktów oraz usług znanej firmy z dziedziny telekomunikacji,
  • zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych rozmów,
  • utrzymywanie wyników sprzedażowych oraz jakościowych.

    Oferujemy:
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • stawki gwarantowane - podstawowe: 14,70 / h - 16,20 / h,
  • benefity: dofinansowanie do dojazdów do pracy, kartę
  • sportową, liczne konkursy z nagrodami, udział w
  • wydarzeniach firmowych,
  • system poleceń pracowniczych,
  • świetna atmosfera w zespołach,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę w profesjonalnym zespole najlepszych sprzedawców,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy ( awanse
  • wewnętrzne, 70 % kadry kierowniczej to osoby które
  • zaczynały u nas jako Konsultanci).

    Oczekujemy:

  • osób z otwartym umysłem,
  • chętnych do nauki,
  • dyspozycyjnych minimum 80 h w miesiącu ( wymiar pół etatu),
  • komunikatywnych i takich który nie boją się kontaktu z drugim człowiekiem,
  • osoba nastawiona na cele oraz wyniki z pewnością się u nas odnajdzie!
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

    Prześlij CV, przyjdź na spotkanie i się przekonaj jak pracujemy w najlepszym Call Center!

    CV prosimy przysyłać przez formularz OLX wraz ze zgodami n przetwarzanie danych do celów rekrutacji.
Wyświetleń:1062
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

od 17 zł/godz.do 40 zł/godz.

od 15 zł/godz.do 40 zł/godz.

Multimedia - zostań konsultantem ds TV

Obsługa klienta / call center

17 maj

od 15 zł/mies.do 21 zł/mies.

od 2 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Infolinia - odbieranie połączeń przychodzących

18 kwi

od 2 300 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika