Obserwuj

Rozlewacz stali

Kraków, Małopolskie, Nowa Huta Dodane o 08:15, 15 maja 2019, ID ogłoszenia: 525450948
Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

ROZLEWACZ STALI

Miejsce pracy:

Kraków

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,

- dofinansowanie do posiłków,

- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,

- dofinansowanie do karty multisport,

- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,

- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania:

- zasadnicza szkoła zawodowa

- uprawnienia hakowego,

- mile widziane: uprawnienia do sterowania suwnicą oraz kierowania pojazdami jezdniowymi,a także do obsługi kosy spalinowej.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie prac niezbędnych do prowadzenia odlewania stali na maszynie COS,

- wymienianie ceramiki zamknięcia suwakowego,

- wykonywanie czynności określonych w instrukcji technologicznej maszyny COS,

- czyszczenie układu wylewowego przy pomocy lancy tlenowej,

- kontakt z płynnym metalem,

- obsługa skomplikowanych urządzeń technicznych.

Jesteś chętny? Masz pytania? Prześlij swoje CV.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Paulina

Brak zdjęcia

Operator urządzeń walcowniczych