Obserwuj

Rozdawanie gazetek - kolporter (Opole) PRACA DODATKOWA

Opole, Opolskie Dodane o 09:30, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 320988610

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej :

KOLPORTER - ROZDAWANIE GAZET

Miejsce pracy : Opole

Obowiązki:

- rozdawanie gazet

Wymagania:

- dyspozycyjność w czwartki w godzinach od 6 do 14

- pracowitość

- uczciwość

Oferujemy :

- praca dorywcza

- atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy tymczasowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. 2002 nr 101, poz. 926)".

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy sie zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Flexcraft

Brak zdjęcia

od 3 000 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

od 2 750 zł/mies.do 3 260 zł/mies.

16 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika