To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Gdynia.

Robotnik bitumiczny, STRABAG, Gdynia

Gdynia, Pomorskie, Działki Leśne Dodane o 13:05, 4 września 2018, ID ogłoszenia: 442724927
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania:
• prace przy robotach bitumicznych
• prace przy robotach drogowych

Wymagania:
• dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• dyspozycyjność
• uprawnienia na zagęszczarki i ubijarki wibracyjne, przecinarki do nawierzchni dróg i inne sprzęty budowlane będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• transport, wyżywienie, noclegi
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Wyświetleń:1111
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Strabag

Robotnik Drogowy - STRABAG

Budowa / remonty

wczoraj
11:47

Brukarz - STRABAG

wczoraj
11:46

Monter Instalacji Wod-Kan STRABAG

15 paź

Operator Koparko-Ładowarki STRABAG

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika