Obserwuj

Restaurant Receptionist /Host// Moo Moo Steak & Wine

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 12:06, 22 maja 2019, ID ogłoszenia: 486543978

Restauracja Moo Moo Steak & Wine (ul. Sienna 9, Kraków, Śródmieście)

Praca w godzinach 17:00-22:30 w tygodniu, w weekendy 12:00-24:00

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie rezerwacji zarówno osobistych jak i telefonicznych
- Przywitanie Gości, restauracji, odprowadzenie do stolika
- Zadbanie o pierwsze dobre wrażenie
- Dbałość o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- Pracę w miłym, wyrozumiałym, pełnym wyzwań środowisku.
- Pracę w oparciu o najlepszą jakość produktu.
- Pracę w prestiżowej grupie gastronomicznej.

- Szkolenia serwisowe oraz produktowe.
- Stawka godzinowa od 14 do 20 zł/netto (na rękę)

Czego oczekujemy:

- Otwartości.
- Pozytywnego nastawienia.
- Chęci do pracy i uczenia się nowych zagadnień.
- Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, aczkolwiek będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość języka angielskiego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Janusz

Brak zdjęcia

Kucharz

Kucharz

1 maj

od 3 300 zł/mies.do 3 700 zł/mies.

Osoba zmywająca

Pomoc kuchenna / zmywak

4 maj

13 zł/godz.

18 - 20 zł/godz.

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie