To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Kraków.

Restauracja KFC KROKUS zatrudni Pracowników restauracji

Kraków, Małopolskie, Mistrzejowice Dodane o 09:22, 15 maja 2019, ID ogłoszenia: 525388922
Restauracja KFC KROKUS w Krakowie zatrudni

PRACOWNIKÓW RESTAURACJI

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Twoje zadania:

• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub umowę zlecenie
• Elastyczny grafik
• Posiłek pracowniczy
• Szkolenie pod okiem instruktora
• Pakiet benefitów
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych i po 50 roku życia.
Wyświetleń:491
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFC

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika