To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Rekruter - Opiekun pracowników do Drezna (polski/niemiecki)

AIDe GmbH PersonalService jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą, dzialajaca na niemieckim rynku pracy od 1988 roku.

Do naszego teamu szukamy rekrutera/opiekuna pracowników ze znajomoscia jezyka niemieckiego i polskiego.

Zakres obowiązków

  • rekrutowanie pracownikow polskojezycznych przez internet (przygotowywanie ogloszen na polskojezyczne kanaly, selekcja kandydatow i kontakt telefoniczny, tworzenie profili kandydatow w jezyku niemieckim, przygotowywanie dokumentow do zatrudnienia)
  • opieka nad pracownikami od momentu zatrudnienia
  • wspieranie naszego teamu w pracach administracyjnych
  • transport pracownikow do pracy (jesli zaistnieje taka potrzeba-samochodem firmowym)

Wymagania

  • znajomosci jezyka niemieckiego oraz polskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile wiedziane doswiadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejetnosc obslugi komputera

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie/premie
  • stabilne zatrudnienie
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 491 - pokaż numer telefonu - 454078 lub 491 - pokaż numer telefonu - 454081

  • Dodane o 16:15, 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:429
  • ID ogłoszenia: 620792192

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService