Obserwuj

Regionalny technik serwisu

Dąbrowa Tarnowska, dąbrowski, Małopolskie Dodane o 11:00, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499220079
Lubisz pracę w ruchu i kontakt z ludźmi? Jesteś złotą rączką i masz smykałkę techniczną? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek, poszukujemy osób do pracy mobilnej na terenie województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i częściowo lubelskiego.

oferujemy

- umowę o pracę
- zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
- pracę w trybie Home Office z dojazdami do Klientów
- wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
- pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, gwiazdkowe prezenty dla dzieci Pracowników, dofinansowanie do nauki)
- samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy
- szkolenia produktowe i wdrożeniowe

zadania

- realizacja polityki gwarancyjnej i uzgodnionych planów serwisu
- planowanie, koordynowanie oraz realizacja zleceń serwisowych
- pozyskiwanie i przygotowywanie ofert dotyczących prac serwisowych
- przeprowadzanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp w siedzibie Klienta
- samodzielne przeprowadzanie testów i pomiarów pomp w siedzibie Klienta
- szkolenie Klientów z obsługi pomp i pomoc techniczna
- raportowanie zgodnie ze standardami firmy

oczekujemy

- wykształcenia techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych z jednoczesnymi kontaktami z Klientami
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
- prawa jazdy kat. B
- komunikatywność
- odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Elżbieta Seroka

Pracownik administracyjno-biurowy

Administracja biurowa

28 lis

Project Master Data Administrator

5 gru

asystent/tka serwisu

28 lis

kontroler jakości

Produkcja

28 lis

Procurement Specialist

5 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.
... czytaj więcej