Obserwuj

Recepcjonistę - zatrudni 4*Hotel z Wieliczki,14 zł/h netto

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 23:25, 18 maja 2019, ID ogłoszenia: 235271957

Recepcjonista/tka w Hotelu Lenart ****
Miejsce pracy: Wieliczka
Zadania:
– Meldowanie, wymeldowywanie gości Hotelowych
– Wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych
– Profesjonalna obsługa gości, bieżąca sprzedaż pokoi noclegowych
Wymagania:
– Doświadczenie w obsłudze gości Hotelowych ( mile widziane)
– Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
– Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do pracy,
_ pracujemy na polskim systemie PROHOT
Oferujemy:
-Wynagrodzenie 14.00 pln netto za godzinę + prowizje za sprzedaż samodzielną apartamentów
– Pracę w systemie 2-zmianowym ( zmiany dzienne i nocne, dwunastogodzinne ,
– Stabilne zatrudnienie
– Pracę w młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z opisem doświadczenia zawodowego i znajomością języków obcych w mowie i piśmie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Hotel

Brak zdjęcia

Kraków, Małopolskie, Podgórze

Pokaż na mapie