Obserwuj

Recepcjonista/tka w Hotelu ***

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 10:15, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499209203
Hotel Tumski *** w centrum Wrocławia zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy własnej
- odpowiedzialność i sumienność
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy pod presją czasu
- doświadczenie w hotelarstwie/obsłudze klienta mile widziane

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa gościa hotelowego na stanowisku recepcji
- sporządzanie dobowych raportów hotelowych
- współpraca z innymi działami hotelu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne zarobki w stosunku do innych ofert o podobnym charakterze
- miłą atmosferę, pracę w gronie młodych ludzi
- podstawowy pakiet socjalny
- opiekę medyczną
- możliwość awansu oraz uczestniczenia w wielu ciekawych przedsięwzięciach organizowanych przez hotel

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez formularz ogłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Hotel Tumski & Barka Tumska na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem podanym w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe(np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, ktorą wyraziłaś/ wyraziłeś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe w oparciu o nasze, prawnie uzasadniony interes polegający na ustaleniu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskaniu ich kopii sponsorowania danych, żądać ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych( na których przetwarzania wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego inspektora ochrony danych osobowych( w przyszłości: PUODN) cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres prowadzenia rekrutacji.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

2 500 - 3 000 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie