To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Łeba.

Recepcjonista/ka w Hotelu Wodnik w Łebie

Łeba, lęborski, Pomorskie Dodane o 17:50, 24 lipca 2018, ID ogłoszenia: 290487489
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Oferujemy pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Praca w młodym zespole
Możliwość rozwoju i awansu
Szkolenia
Premie

Wymagania:

J.angielski i/lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Łatwość nawiązywania kontaktów
Znajomość obsługi sprzętów biurowych
Praca zmianowa
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Obowiązki:

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości
Odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji, rozliczanie gości
Meldowanie i wymeldowanie gości zgodnie z przyjętym standardem
Załatwianie wszelkich zapytań se strony gości
Reagowanie na skargi i problemy gości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

Wyświetleń:6166