Obserwuj

Recepcjonista/ka w Hotelu Wodnik w Łebie

Łeba, lęborski, Pomorskie Dodane o 15:21, 21 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 290487489
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Oferujemy pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Praca w młodym zespole
Możliwość rozwoju i awansu
Szkolenia
Premie

Wymagania:

J.angielski i/lub niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Łatwość nawiązywania kontaktów
Znajomość obsługi sprzętów biurowych
Praca zmianowa
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Obowiązki:

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości
Odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji, rozliczanie gości
Meldowanie i wymeldowanie gości zgodnie z przyjętym standardem
Załatwianie wszelkich zapytań se strony gości
Reagowanie na skargi i problemy gości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Łeba, lęborski, Pomorskie

Pokaż na mapie