To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Kraków.

Recepcjonista do HOSTELU w CENTRUM Krakowa

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 19:52, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 485537007

Do naszego zespołu poszukujemy młodej, komunikatywnej i dyspozycyjnej osoby do pracy na recepcji.

System 3 zmianowy: 8:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 8:00
Średnio: 3 – 4 zmiany w tygodniu
Umowa zlecenie (praca stała)

Zakres obowiązków:
- obsługa Gości
- wprowadzanie rezerwacji do systemu hotelowego
- obsługa portali rezerwacyjnych
- pobieranie płatności / preautoryzacje
- korespondencja mailowa
- informacja turystyczna
- drobne prace porządkowe

Wymaganie konieczne:
- półroczne doświadczenie w pracy na recepcji / obsłudze klienta lub
- biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny, większość Gości to obcokrajowcy)
- status studenta (warunek konieczny)
- znajomość programów mailowych
- znajomość portali społecznościowych
- orientacja w atrakcjach turystycznych i kulturalnych Krakowa
- komunikatywność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność szybkiego uczenia się
- dyspozycyjność
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny) lub gotowość do jej wyrobienia

Mile widziane:
- znajomość programów recepcyjnych / hotelowych
- komunikatywna znajomość drugiego języka obcego
- wykształcenie lub doświadczenie związane z sektorem turystycznym
- miejsce zameldowania na terenie Krakowa

Szukamy osób z myślą o dłuższej współpracy, również takich które chcą i mogą pracować w wybranym okresie świąt i wakacji.

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez OLX.

Wyświetleń:1713

Ogłoszenia użytkownika Helena

Brak zdjęcia