To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie i opieka w Zebrzydowice.

Ratownik Medyczny - praca w Ostravie

Zebrzydowice, cieszyński, Śląskie Dodane o 04:38, 2 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493784549
3 500 - 4 000 zł/mies.
KONSULTANT DS. ASSISTANCE MEDYCZNEJ PLATFORMY INFORMACYJNEJ/PIELĘGNIARKA/RATOWNIK MEDYCZNY

Miejsce pracy: Ostrava

Twoje obowiązki:

• Odbieranie połączeń telefonicznych od klientów oraz organizowanie świadczeń medycznych i opiekuńczych
• Weryfikacja danych oraz przysługujących Klientom serwisów (np. rehabilitacja, transport medyczny, dostarczenie leków lub sprzętu rehabilitacyjnego)
• Umawianie wizyt i badań lekarskich w placówkach medycznych
• Udzielanie porad medycznych oraz informacji o produktach ubezpieczeń zdrowotnych
• Współpraca z placówkami medycznymi

Nasze oczekiwania:

• Wyższe wykształcenie (wydział pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego lub kierunków pokrewnych)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, wysoka empatia i kultura osobista
• Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową od 6.00 do 22.00
• Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja oraz system premiowy)
• Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
• Szeroki pakiet benefitów (m.in. kupony lunchowe, dofinansowanie nauki języków obcych, zniżki na ubezpieczenia, zdrowe owoce oraz pyszną kawę bez limitu)
• Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
• Komfortowe warunki pracy oraz doskonałą lokalizację w samym centrum Ostravy

APLIKU JUŻ DZIŚ!!
Wyświetleń:128
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Konsultant ds. Assistance Travel - praca w Ostravie

Obsługa klienta / call center

10 gru

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika