To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Kielce.

Przedstawiciel Handlowy WÜRTH ds. obsługi inwestycji budowlanych

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 09:21, 12 marca 2018, ID ogłoszenia: 404430325
3 000 zł/mies.

Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 230 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi.
Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.
Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.
Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy w branży budowlanej

Miejsce zamieszkania/pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko – Kamienna, Starachowice, Opatów i okolice

nr.ref.: BUD/01_18

Twoje zadania:
• Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży budowlanej i instalacyjnej
• Praca z klientami bezpośrednio na budowach
• Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie
• Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
• Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Twój profil:
• Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej w kanale B2B będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
• Zapału do pracy i wytrwałości
• Optymizmu i wiary w siebie
• Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
• Prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:
• Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
• Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
• Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
• Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
• Samochód służbowy (segment B/C)
• Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
• Telefon komórkowy bez limitu rozmów
• Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: ” Udzielam zgody Administratorowi Danych – Würth Polska Sp. z o.o. (ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa), na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania.
Zgody udzielam dobrowolnie”.

Wyświetleń:342

Ogłoszenia użytkownika Wurth

Brak zdjęcia

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Obsługa klienta / call center

7 maj

od 2 500 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

od 2 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.