Obserwuj

Przedstawiciel handlowy w Agnecji Pracy

Częstochowa, Śląskie, Śródmieście Dodane o 16:06, 4 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498705906
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

OPIS STANOWISKA:

-pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim
-tworzenie i realizację planów sprzedaży
-budowanie relacji z nowymi i kluczowymi klientami
-prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i nadzór
nad ich prawidłową realizacją

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe
-co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług
outsourcingowych
-umiejętność prowadzenia negocjacji i zawierania transakcji handlowych
-umiejętność pracy zespołowej
-wysoka kultura osobista
-inicjatywa, kreatywność i silne zorientowanie na osiąganie celów

OFERUJEMY:

-praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość długotrwałej współpracy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Częstochowa, Śląskie, Śródmieście

Pokaż na mapie