AkzoNobel - międzynarodowy producent farb dekoracyjnych, właściciel marek Dulux, Sadolin, Nobiles, Hammerite, Sikens poszukuje kandydatów do współpracy.

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Region: Północno-Wschodnia część woj. Mazowieckiego

(umowa na zastępstwo na 6 miesięcy)

Co oferujemy?

Pracę z takimi markami jak Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite

Zatrudnienie u jednego z liderów rynku

Wprowadzenie w obowiązki w trakcie onboardingu

Wsparcie w okresie wdrożenia przez doświadczonego Współpracownika

Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, iPhone, iPad

Opiekę medyczną

Kartę Multi Sport

Ubezpieczenie na życie

Wczasy pod gruszą

Zniżki na nasze produkty

Program poleceń pracowniczych

Pakiet szkoleń produktowych

Możliwość awansów wewnętrznych

Bardzo atrakcyjny system premiowy

Pracę w stabilnej branży budowlanej

Za co będziesz odpowiadać?

Realizację planów sprzedaży dla jednych z najbardziej znanych produktów na rynku

Zarządzać podległym obszarem sprzedaży

Budować trwałe relacje biznesowe z Klientami

Merchandisning

Organizowanie akcji promocyjnych we współpracy z marketingiem

Dystrybucje materiałów POS

Organizowanie szkoleń produktowych dla pracowników Punktów Sprzedaży

Czego oczekujemy?

Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Realizacji celów sprzedażowych

Wiedzy z zakresu merchandisingu

Prawa jazdy kat B

Komunikatywności i partnerskich relacji z Klientami

Posiadania min. średniego wykształcenia

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

www.akzonobel.com

  • Dodane o 18:33, 22 października 2020
  • Wyświetleń:1
  • ID ogłoszenia: 634807704

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika HR