To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Tomaszów Mazowiecki.

Przedstawiciel handlowy

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 14:01, 8 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499416719

Hurtownia zatrudni osobę na stanowisku przedstawiciel handlowy w terenie Tomaszów Mazowiecki - Skierniewice

Wymagania:

- komunikatywność
- zaangażowanie w prace
- wytrwałość w dążeniu do celów handlowych
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
- nastawienie na osiąganie wyników
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy

- aktywna praca z Klientem, oraz pozyskiwanie nowych
- przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę
- motywacyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja

- zapewniamy niezbędny sprzęt do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez aplikację olx

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyświetleń:817

Ogłoszenia użytkownika Andrzej

Brak zdjęcia

kierowca kat C- dostawy do sklepu

Kierowca / kurier

12 sty

kierowca kat B - dostawy do sklepu

12 sty