Przedstawiciel ds. Fotowoltaiki - Pierwsza praca - Atrakcyjne zarobki

6 000 - 18 000 zł/mies.

Jesteś absolwentem szkoły średniej lub zawodowej i szukasz pierwszej pracy?

lub jesteś po studiach i chcesz rozpocząć swoją drogę zawodową?

lub masz doświadczenie sprzedażowe i chcesz pracować z innowacyjnym produktem?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to trafiłeś idealnie!

Stowarzyszenie Słoneczny Patrol jest właśnie dla Ciebie! Młody, energiczny zespół, elastyczny czas pracy i wysokie zarobki - to właśnie proponujemy.

W związku z otwarciem nowych biur handlowych, Stowarzyszenie Słoneczny Patrol zatrudni przedstawiciela handlowego do Klientów indywidualnych. Obsługującego tylko osoby ze spotkań grupowych i znających temat OZE, ceny zestawów oraz zasady działania fotowoltaiki. Przedstawiciel umawia się tylko z osobami zdecydowanymi, na wizyty z odpowiedzią na "tak" lub "nie" po zrealizowanym audycie. Nie obsługujemy leadów z call center i osób bez odbytego spotkania. (nie d2d)

Pracujemy na programach tj.:

  • Program Czyste Powietrze z dofinansowaniem 90% do pomp ciepła.
  • Program Mój Prąd 5000 do instalacji fotowoltaicznych.

Praca z Odnawialnymi Źródłami Energii.

Sanok, Krosno, Ustrzyki Dolne, Lesko, Bieszczady, Brzozów, Przemyśl, Jarosław, Jasło

Od kandydatów oczekujemy:

  • orientacji na klienta, umiejętności identyfikacji jego potrzeb
  • orientacji na cele i odpowiedzialności za realizowane zadania
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • obsługa spotkań informacyjnych dotyczących dofinansowania do OZE
  • rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych
  • wykonywanie audytów u Klienta indywidualnego i biznesowego, uczestniczącego wcześniej na spotkaniu informacyjnym, gdzie zapoznał się z tematem fotowoltaiki oraz cenami za zestawy fotowoltaiczne
  • koordynacja działań sprzedażowych, promocyjnych i innych aktywności dedykowanych Klientom
  • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi Klientami
  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • raportowanie wykonywanych zadań
  • przygotowywanie prezentacji handlowych i wizualizacji
  • finalizowanie sprzedaży

Oferujemy:

  • szkolenie od podstaw, nie wymagamy doświadczenia
  • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie doświadczenia w branży zajmującej się innowacyjnymi technologiami
  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • zarobki 6 - 18 tyś miesięcznie
  • pakiet szkoleń na start - produktowych i sprzedażowych.
  • szkolenia z zakresu prowadzania spotkań informacyjnych
  • możliwość awansu na koordynatora/ managera sieci sprzedaży
  • zwracamy koszty paliwa
  • umowę o dzieło, umowę zlecenie lub wygodne samozatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zatrudnimy osoby ambitne nastawionych na sukces oraz otwarte na poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Więcej o Stowarzyszeniu:

  • Dodane o 16:12, 14 lipca 2020
  • Wyświetleń:3202
  • ID ogłoszenia: 611346319

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Sanok, sanocki, Podkarpackie

Ogłoszenia użytkownika Michał