To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Katowice.

Przedstawiciel ds Fotowoltaiki

14 000 - 25 000 zł/mies.
W związku z otwarciem nowych biur handlowych
Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera zatrudni Przedstawiciela klienta Indywidualnego . Przedstawiciel jeździ tylko do osób zdecydowanych na audyt po wcześniejszym dostaniu ulotki z nazwą firmy oraz cenami za zestawy fotowoltaiczne z odpowiedzią na tak lub nie po zrealizowanym audycie.
Program Czyste Powietrze z dofinansowaniem 90% do pomp ciepła. Program Mój Prąd 5000 do instalacji fotowoltaicznych pierwszych 200tys instalacji.
Praca w Odnawialnych Źródłach Energii
Chorzów Katowice Gliwice Zabrze Tychy Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Ruda Śląska Mysłowice, Rybnik, Racibórz, Czestochowa, Kraków, Opole, Łódż, Kielce, Rzeszów,,
Nowy Oddział

Od kandydatów oczekujemy:
-orientacji na klienta, umiejętności identyfikacji jego potrzeb
-orientacji na cele i odpowiedzialności za realizowane zadania
-bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
-umiejętności organizacji pracy własnej
-czynnego prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
-rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych
-wykonywanie audytów u Klienta indywidualnego i biznesowego którzy umowili sie na audyty po dostaniu wcześniejszej ulotki z informacją o nazwie firmy oraz cenami zestawów fotowoltaicznych
-koordynacja działań sprzedażowych, promocyjnych i innych aktywności dedykowanych klientom
-utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami
-monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
-raportowanie wykonywanych zadań
-przygotowywanie prezentacji handlowych i wizualizacji
-finalizowanie sprzedaży

Oferujemy:
-szkolimy od podstaw nie wymagamy doświadczenia
-rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie
-zdobywanie doświadczenia w branży zajmującej się innowacyjnymi technologiami
-pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
-zarobki 18-15 tyś miesięcznie.
- pakiet szkoleń na start produktowych i sprzedażowych.
-Możliwość awansu na Koordynatora / Managera sieci sprzedaży
--koszty utrzymania działalności ponosimy
-koszty paliwa zwracamy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).
Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zatrudnimy osoby ambitne nastawionych na sukces oraz otwarte na poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Więcej o Stowarzyszeniu na...
  • Dodane o 22:51, 11 grudnia 2019
  • Wyświetleń:341
  • ID ogłoszenia: 307276830

Ogłoszenia użytkownika Łukasz